Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,750 €

Shitet Mercedes Benz E 220 CDI “Elegance” viti 2001

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693669999 Auto Cyrbja
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 17/06/2017 09:26
  • Skadon: 28 ditë, 21 orë
njoftime per makina
makina qera shqiperiblej makine benz

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz E 220 CDI “Elegance” viti 2001
Kamjo manuale, disqe alumini 16
Perde mrapa dhe ansore
Pasqyra me palosje
Klima-tronik
me tvsh te paguar

Nuk ka tag

297 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3295944bd8b1c15e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total