Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,200 €

Shitet urgjent

  • Viti i prodhimit: 1999
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0695532454
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 30/08/2017 20:55
  • Skadon: 39 ditë, 23 orë
image
imageimageimageimageimageimageimageimage

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz A class 140, viti 1999 dokumenta dhe siguracjon per nje vit

Nuk ka tag

303 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 46859536c91efc43

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total