Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,800 €

Shitet mercedes-benz c 220 automat i 2002

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Dibër
  • Kontakt: 0693250810
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 10/06/2017 15:07
  • Skadon: 22 ditë, 4 orë
image
imageimageimageimageimage

Përshkrimi

Shitet benz i 2002 super gjendje me gjitha sherbimet i gatshem per cdo lloj prove dhe kontrolli. Motorr 2.2 super, disqe alumini, xhama origjinal, per me shume kontaktoni 0693250810

Nuk ka tag

186 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 152593be2527d3e3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total