Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

shitet Mercedes Benz 200D

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Viti i prodhimit: para 1995
  • Kilometra: 10.001-30.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0684246939
  • Opsione të tjera: Disqe alumini
  • Postuar: 19/08/2017 17:50
  • Skadon: 54 ditë, 16 orë
DSC_0028
DSC_0029DSC_0032Screenshot_2017-08-21-14-39-05DSC_0033DSC_0024DSC_0020DSC_0027

Përshkrimi

Makina asht ne gjendje shum te rregullt motorrike po ashtu dhe xhenerike Ska nevoj per asnje sherbim.dhe asht super e shpejt.makina I ka te 4 gomat 90% reja.ka sistem audio te avancuar I blere ne gjermany.xhamat Jan elekrik.dhe bateria asht e vendosur e re Para nje viti.makina asht me letra deri ne fundin e nentorit. Me pak fjal aq shum sa asht investu ke kjo makine nuk ja vlen te shitet per aq lek.po po e shes per arsye emigracjoni.

Nuk ka tag

336 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 81159985dd6daa0e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total