Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

320,000 €

Shitet Magazine ne Vaqarre

  • Çmimi/m²: 534
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Vaqarre
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 21/04/2018 09:07
  • Skadon: 14 ditë, 19 orë
magazine ne vaqarre
magazine ne vaqarremagazine ne vaqarremagazine ne vaqarremagazine ne vaqarre

Përshkrimi

Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 2500 m2, dhe siperfaqja e magazines eshte 600 m2 (h=5m). Magazina ndodhet ne nje vend e zone industriale, ne rruge te asfaltuara. Ajo mund te perdoret si magazine, rrobaqepsi, per ambiente sherbimi, prodhimi etj. Magazina i ka te gjitha dokumentacionet e nevojshme. Shitet per nje cmim teper te leverdisshem, per vetem 320.000 euro (i diskutueshem).

CMIMI: 320.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja e magazine: 600 m2
Siperfaqja e truallit: 2500 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Vaqarr

Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-magazine-ne-vaqarre/

Nuk ka tag

432 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 86159b78ae16e377

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total