Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000,000 LEK

Shitet Magazine/Dyqan ne Korce

  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rr. Ajet Xhindolli & Rr. Viktimat e 7 Shkurtit
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 00306996780472
  • Specifikimet: Me hipotekë, Pranë qendrës
  • Postuar: 10/05/2018 10:23

Përshkrimi

Shitet magazine/dyqan ne Korce, ne qoshe te Rr. Ajet Xhindolli dhe Rr. Viktimat e 7 Shkurtit, perballe shkolles Bujqesore, me 2 kate (mundesi dhe per 3 kate) me siperfaqe 50 m2, me banje, dhe me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi: 40 mil.

Kontakt: 00306996780472
Email: tzeni_mane@hotmail.com

Nuk ka tag

237 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4365af343cf82d3e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total