Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

SHITET Magazine , Durres, 500m larg Ures se Dajlanit

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0694064514
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar
  • Postuar: 30/06/2017 07:33
  • Skadon: 36 ditë, 23 orë
BRENDA

Përshkrimi

SHITET ose Jepet me Qera Magazine,Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet, Sip.Trualli 2000 m2, Sip. Ndertimi 1100 m2 .
Ndërtesë e rikonstruktuar, magazina me sip. 80-800 m2 , vendqendrim per parking , si dhe ambiente per zyra, te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti,
Cmimi qera 1 €/m2, Cel 0694064514 .

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 924595594b9ccaa0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total