Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

185,000 €

Shitet magazin! 1250m2 toke dhe 750m2 objekt 6.5 metra i lart , dy ambjente zyrash , dy banjo dhe nje apartament 1+1

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Ure-vajgurore
  • Rrethi: Berat
  • Kontakt: 0685235585
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Vend parkimi
  • Postuar: 07/12/2016 18:33
  • Skadon: 52 ditë, 6 orë
2016-02-11 13.04.37
2016-02-11 13.04.392016-02-11 13.04.412016-02-11 13.04.342016-02-11 13.04.282016-02-11 13.04.322016-02-11 13.04.302016-02-11 13.04.25

Përshkrimi

Shitet magazin! 1250m2 toke dhe 750m2 objekt
6.5 metra i lart , dy ambjente zyrash , dy banjo dhe nje apartament 1+1 . Shitet dhe mundesi nderimi me nje apartament ne tiran plus diferencen . 185.000 euro

Nuk ka tag

477 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3965848403e705a6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total