Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,800 €

Shitet Lokal tek rr. Komuna e Parisit

  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 79 ditë, 10 orë
Lokal tek Komuna e Parisit
Lokal tek Komuna e ParisitLokal tek Komuna e ParisitLokal tek Komuna e ParisitLokal tek Komuna e ParisitLokal tek Komuna e ParisitLokal tek Komuna e ParisitLokal tek Komuna e ParisitLokal tek Komuna e ParisitLokal tek Komuna e Parisit

Përshkrimi

Shitet Lokal tek rr. Komuna e Parisit perballe ish New-Yorkut. Lokali ka nje siperfaqe 126 m2, me hyrje indipedente e pavarur nga pallati. Eshte ne kend dhe ka fasad dopio ku njera shikon rrugen. Eshte nje prone joshese dhe investim i sigur. Shitet me 1800 euro /m2 . NXITONI.

CMIMI: 1800 euro/ m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 126 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Rruga Komuna e Parisit

Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com/pronat/shitet-lokal-tek-rr-komuna-e-parisit/

Nuk ka tag

522 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 17559c645a227fcc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total