Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350,000 €

Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Center (PAM)

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Çmimi/m²: 2200
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Capital Shopping Center (PAM)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/02/2018 11:05
  • Skadon: 20 ditë, 17 orë
Lokal tek PAM
Lokal tek PAMLokal tek PAMLokal tek PAMLokal tek PAMLokal tek PAMl6

Përshkrimi

Shitet lokal mes Kopshtit Zologjik dhe Kopshtit Botanik, ngjitur me Capital Shopping Center (PAM). Siperfaqja e lokalit eshte 160 m2. Ambienti mund te perdoret per bar-kafe dhe per cdo lloj tjeter biznesi. Brenda ketij ambienti jane bere investime shume cilesore dhe te shtrenjta. Gjithashtu dhe mobilimi eshte mjaft i kushtueshem. Aktualisht ambienti eshte i dhene me qera me 1500 euro ne muaj.

Ky lokal shitet por edhe kembehet me klering deri ne 50% te vleres ekuivalente, plus mund te behet pagesa edhe me keste deri ne gjashte muaj. Vlera e kerkuar me gjendjen e ambientit, pozicionin dhe punimet e mobilimi eshte minimalisht 50% me pak se vlera reale. Shitet per nje cmim okazion, per vetem 2200 euro/m2.

CMIMI: 2200 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 160 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Capital Shopping Center (PAM)

Nuk ka tag

660 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7095979b90e4ab78

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total