Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

645,000 €

Shitet lokal ne Bllok

  • Çmimi/m²: 2500
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: Shitet lokal ne Bllok
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 54 ditë, 10 orë
l1
l2l3l4

Përshkrimi

Shitet lokal ne Bllok

Shitet lokal ne Bllok, tek rruga “Sami Frasheri”. Siperfaqja e lokalit eshte 258 m2. Lokali eshte i mobiluar, me dy banjo dhe me shkalle zbritese. Me termoizolim perfekt, sipas normave dhe standarteve bashkekohore. Lokali eshte i pershtateshem per cdo lloi bisnesi si PUB, CLUB, etj. Duke qene ne rruge kryesore mund te perdoret per larmi veprimtarish biznesi. Aktualishte i dhene me qera me 3000 euro ne muaj me afat te gjate, te cilat ne momentin e egzekutimit te shitjes zgjedhja eshte ne doren e bleresit, te vazhdoje qerane e te marre shumen 3000 euro ne muaj apo edhe ta perdore vete me destinacionin e mundeshem. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 2500 euro/m2.

CMIMI: 2500 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 258 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Blloku

Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-lokal-ne-bllok/

Nuk ka tag

490 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7785966627e23ba6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total