Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 €

Shitet lokal 200m2 ne Tirane me cmim okazion ne rruge kryesore

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Tirane, Rruga e Kavajes, Pallati me Shigjeta (ne kryqezim)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672057277
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Pamje piktoreske
  • Postuar: 04/01/2018 20:49
  • Skadon: 11 ditë, 12 orë
Lotus0
LokalLotusLotus1Lotus2Lotus3

Përshkrimi

Lokal bar-kafe Lotus. Investim i ri me arkitekt, mobilim modern, survejim me kamera, sistem aspirimi, 2 tualete. Ka 100 m2 verande, 100 m2 lulishte dhe 200 m2 brenda. Okazion.

Nuk ka tag

328 herë e lexuar, 6 herë sot

  

Numri i postimit: 5715a4d05137fd17

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total