Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

Shitet Klinike Dentare, Hyrja per Selite nga ish stacioni i fundit i tiranes se re

  • Adresa: Vellezerit Hopdari nr. 23 Tirane. Hyrja per Selite nga ish stacioni i fundit i tiranes se re.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696325194
  • Postuar: 15/06/2017 11:45
  • Skadon: 26 ditë, 23 orë
erti 01
erti 02erti 06erti 05erti 04erti 07erti 03-2

Përshkrimi

Shitet Klinika Dentare aktualisht aktive, ambienti eshte me uje dhe drita 24 ore, me kindicionere, uje te ngrohte, banjo ne katin 0. Shitet edhe vetem ambienti 31 m2.
Cmimi 65’000.00€ i diskutueshem.

Nuk ka tag

90 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 566594247044bf62

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total