Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shitet Kati i pare i nje vile

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Piramida, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +3556845499
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 16/02/2017 13:01
  • Skadon: 1 ditë, 6 orë

Përshkrimi

Shitet Ambient, Kati i Pare i nje Vile.
Adresa: Prane Piramides, te blloku i Vilave.

Ne total ka siperfaqe 362 m2, ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes, prapa piramides, te Blloku I vilave. Me certificate pronesie.
Aktualisht I lene me qera si biznes me vlere 2500 Euro/muaji.

Te interesuarit te kontaktojne per cmimin dhe per informacione te tjera ne numrat tane.

Kodi K0123

Nuk ka tag

841 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 378582efcfcbfa9c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total