Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: ne Shengjin
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 88 ditë, 10 orë
Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Foto 1Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Foto 2Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Foto 3Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Foto 4Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Foto 5

Përshkrimi

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin i organizuar me tre apartamente. Apartamenti i pare ka siperfaqe 69m2, i dyti 58m2 dhe i treti 63m2. Keto apartamente jane te organizuara mjaft bukur dhe jane te mobiluara. Ato kane privatesi te plote jane te siguruara dyfish me ane te nje dere indipendente. Te tre keto apartamente se bashku kane dhe nje magazine siperfaqa e se ciles eshte 18m2.
Apartamenti i pare perbehet nga nje dhome gjumi e madhe, kuzhine, dhome ndenje, banjo e madhe me dritare te mobiluara, me kondicioner. Po ashtu dhe dy apartamentet e tjera.
Te gjitha keto apartamente shiten per nje cmim teper te favorshem, per vetem 110,000 euro.

Cmimi: 110,000 euro.

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 3
Siperfaqja: 208 m2
Statusi: e re
Qyteti: Lezhe
Zona: Shengjin

Nuk ka tag

554 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9575909eca5929a5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total