Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

110,000 €

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: ne Shengjin
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 9 ditë, 4 orë
Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Fotografia 1Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Fotografia 2Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Fotografia 3Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Fotografia 4Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin - Fotografia 5

Përshkrim

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin

Shitet kati i fundit i nje pallati ne Shengjin i organizuar me tre apartamente. Apartamenti i pare ka siperfaqe 69m2, i dyti 58m2 dhe i treti 63m2. Keto apartamente jane te organizuara mjaft bukur dhe jane te mobiluara. Ato kane privatesi te plote jane te siguruara dyfish me ane te nje dere indipendente. Te tre keto apartamente se bashku kane dhe nje magazine siperfaqa e se ciles eshte 18m2.
Apartamenti i pare perbehet nga nje dhome gjumi e madhe, kuzhine, dhome ndenje, banjo e madhe me dritare te mobiluara, me kondicioner. Po ashtu dhe dy apartamentet e tjera.
Te gjitha keto apartamente shiten per nje cmim teper te favorshem, per vetem 110,000 euro.

Cmimi: 110,000 euro.

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 3
Siperfaqja: 208 m2
Statusi: e re
Qyteti: Lezhe
Zona: Shengjin

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 209 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 9575909eca5929a5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total