Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

91,000 €

Shitet / Jepet me qera dyqan ne zonen e Astirit

  • Çmimi/m²: 1400
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rr. Mikel Maruli, Astir, Unaza e Re
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 20/11/2017 16:40
  • Skadon: 23 ditë, 16 orë
1
245

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera dyqan ne zonen e Astirit, prane Njesise administrative “Kashar”. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, ka siperfaqe 65m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe 1 tualet. Eshte i pershtatshem per sherbime dhe aktivitete te ndryshme biznesi. Ndodhet ne nje zone te populluar dhe ne zhvillim. Cmimi i diskutueshem. Per viziten ne prone na kontaktoni!

Shitje – 1400 euro/m2

Qera – 30000 leke/muaj

AZ080717-01

Shitet / Jepet me qera dyqan ne zonen e Astirit

Nuk ka tag

74 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 791596c663be078b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total