Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9,800 €

Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI 4×4

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672884883
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh, Baxha / Panorama
  • Postuar: 13/09/2018 21:33
3C47A012-0D1C-4E5B-B1D4-DB107276314EA8F0AEFF-613D-4A20-8E52-9B4EB77DE66EAFB7A372-459B-4C47-8D3C-E822861A033D83B3B998-1443-4ACD-9DC8-B3BF629F32A4FA17D05F-6CA7-43A4-9597-6886667DA483BE92B611-6E85-4117-8075-2F2B14541D9304B67661-4633-4F87-BB5B-31B4DE4AD2416F653ADA-C493-4F9C-9D11-3F7A9BC8B121

Përshkrimi

Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI 4×4 Super e mirembajtur, 163000 km, baxha xhami, sedilje lekure elektrike dhe me ngrohje, limitator shpejtesie, player me 6 cd, kambjo automatike dhe shume opsione te tjera. Makina eshte ekonomike per te qene fuoristrade vetem 6lt/100 km ne autostrade dhe 9-10lt/100 km ne qytet.

Nuk ka tag

246 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8375b977dc5c7e1d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total