Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

SHITET Honda JAZZ Viti 2003,Gjendje e Perkryer

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0662434334
  • Postuar: 16/10/2017 11:11
1
22235679

Përshkrimi

SHITET HONDA JAZZ NE GJENDJE SHUME TE MIR SI XHENERIKE DHE MOTORRIKE,AKOMA NUK KA BERE NJE VITE QE KA MBERRITUR NE SHQIPERI,SHUME PAK E PERDORUR NE SHQIPERI,ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE ME TARGA,PERBEHET NGA NJE TAPICERI SHUME E PASTER DHE NE GJENDJE PERFEKTE….
*IDEALE PER FEMRA*

MARKA / MODELI–> HONDA JAZZ
NGJYRE — > E VERDHE
KAMIO –> MANUALE
KILOMETRA–> 130285 TE VETAT ORIGJINALE
FOTHJE/NGROGHJE –> KONDICIONER
PORTA–> 4
KARBURANTI –> BENZINE
FUQIA MOTORRIKE–> 1.3 benzine ( 1246 cm3 )
Fuqia KW..: 57 kW (77 PS)

Nuk ka tag

432 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 22959e477275e8d4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total