Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

12,000 €

Shitet GOLF 6 2009 me 40 mije km

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 30.001-50.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694141228
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh
  • Postuar në: 19/09/2017 16:11
  • Skadon për: 126 ditë, 1 orë
IMG_2927
IMG_2892IMG_2885IMG_2883IMG_2926IMG_2930IMG_2884IMG_2882IMG_2929

Përshkrim

Shitet GOLF 6, imatrikullim fundviti 2009 e blere tek Classic VW ne Tirane. Makina eshte perdorur shume pak dhe gjate qendrimit ka qene e parkuar ne garazh privat te mbyllur. Ne muajin qershor i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme si goma, filtra, vaji, etj. keshtu qe gjendja aktuale eshte e shkelqyer. Makina ka pasur gjithmon te njejtin pronar dhe nuk ka pesuar kurre asnje aksident. Shitet per arsye perdorimi te paket. Cmimi i diskutueshem.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 377 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 16359a4004706f88

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total