Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,500 €

Shitet Golf 4 me portbagazh, automatike, viti 2001

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355 68 40 44 520
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Portbagazh
  • Postuar: 03/10/2017 19:33
  • Skadon: 55 ditë, 9 orë
Golf 4 me portobagazh
Golf 4 me portobagazhGolf 4 me portobagazhGolf 4 me portobagazhGolf 4 me portobagazh

Përshkrimi

Shitet Golf 4

Shitet makine Golf 4 me portbagazh. Makina eshte e vitit 2001. Ajo ka sistem automatik troni. Makina ka bere 201.000 km, por eshte ne gjendje te shkelqyer. Ajo eshte e ardhur nga Zvicra dhe letrat i ka te paguara deri ne Qershor te 2018. Makina eshte nafte.
Cmimi i shitjes se makines eshte 3.500 euro

Nuk ka tag

492 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 33159d1efb2e5e60

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total