Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

39,600 €

SHITET GARSONIERE “KOMUNA E PARISIT”

  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Komuna e Parisit mbrapa KIKA
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Postuar në: 23/09/2017 13:33
  • Skadon për: 61 ditë, 21 orë

Përshkrim

*SHITET GARSONIERE NE PROCES HIPOTEKIMI , PALLATI NE PERFUNDIM TE NDERTIMIT ME PUNIME SUPER CILESORE

-Siperfaqe totale prej 44 m2
-kati i 2 banim
-1 dhom gjum, tualet , soxhorno me guzhine
-punime super cilesore ne apartament si dhe ne kompleks
-Cmimi Total 39.600 euro

*Adresa: Komuna e Parisit mbrapa KIKA

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 80 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 2565953947fac439

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total