Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10,000 €

SHITET FUORISTRADE MITSUBISHI L200 VITI 2010,NAFTE

  • Viti i prodhimit: 2010
  • Kilometra: 10.001-30.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355692058800
  • Postuar: 13/03/2018 15:11
IMG_6128
IMG_6129IMG_6130IMG_6134IMG_6133IMG_6132

Përshkrimi

SHITET FUORISTRADE
MITSUBISHI L200
VITI 2010,NAFTE,ME KONDICIONER ,NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE TEKNIKE ,TAKSAT DHE SIGURACIONI TE KRYERA.

Nuk ka tag

351 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5315aa7ac19a3f0d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total