Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

650,000 LEK

Shitet Ford transit 15-vendesh ne gjendje te shkelqyer

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: +355686176111
  • Postuar në: 07/01/2017 07:24
  • Skadon për: 190 ditë, 11 orë
2017-01-01 12.50.05
IMG_20170112_090553IMG_20170111_155111IMG_20170111_155000IMG_20170111_154853IMG_20170111_154855

Përshkrim

Shitet Ford transit 15-vendesh ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike 650000 leke.

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 215 herë (7 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 299586fe3c31ce92

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues