Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,700 €

Shitet ford focus nafte, viti 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0686015162
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 06/11/2017 11:49
  • Skadon: 42 ditë, 10 orë
IMG_6065
IMG_6066IMG_6070IMG_6073IMG_6077IMG_6072

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje perfekte.si pjese gjenerike dhe motorrike.mund ta provoni ne cdo mekanik qe deshironi.cmiminpak i diskutueshem

Nuk ka tag

696 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 52559a52057156ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total