Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

2,400 €

Shitet Ford Focus 1.8 cc TDCi Viti 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Libër shërbimesh
  • Postuar në: 20/01/2017 11:51
  • Skadon për: 177 ditë, 19 orë
Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004
Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004 (1)Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004 (2)Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004 (3)Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004 (4)Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004 (5)Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004 (6)Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004 (7)Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004 (8)Shitet-Ford-Focus-1-8-cc-TDCi-Viti-2004 (9)

Përshkrim

Shitet: Ford Focus Motorri(CC):1.8L TDCi Viti Prodhimit: 2004 Tipi Karburantit: Nafte Transmisioni: Manuale 168,000 Km Ngjyra e Jashtme:Gri Ngjyra e Brendshme: e erret Gjendja Motorrike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar.

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 397 herë (10 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 4255863dc4f86772

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...