Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 LEK

shitet FABRIK UJI ose DOKUMENTA PER EMER UJI

  • Adresa: VLORE
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0675651700
  • Postuar: 17/08/2017 18:57
  • Skadon: 32 ditë, 9 orë
17309788_605904059619526_7283661518123411584_n
17353469_605904192952846_7238307302122683636_n

Përshkrimi

URGJENT !
Shitet Impjant per perpunimin ose prodhimin e ujit te pijshem dhe dokumentacion per emrin e ujit i cili eshte “Syri i Kalter ” . Fabrika eshte ne gjendje pune dhe letrat jane te tera funksionabel . Mund te shiten vec e vec ose si kompleks te dyja . Nuk pretendoj per cmime te larta , cmimet jane mese te arsyeshme .
Per me shume info kontakto ne 0675651700

Nuk ka tag

128 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4435995cae6599e7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total