Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

8,600 €

Shitet E 280 V6 Evo, Kambio automatike 7-G Tronik, viti 2006

  • Viti i prodhimit: 2016
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0662111558
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 07/12/2016 18:35
  • Skadon: 48 ditë, 7 orë
Shitet E 280 V6 Evo, Kambio automatike 7-G Tronik, viti 2006 - Foto 1Shitet E 280 V6 Evo, Kambio automatike 7-G Tronik, viti 2006 - Foto 2Shitet E 280 V6 Evo, Kambio automatike 7-G Tronik, viti 2006 - Foto 3Shitet E 280 V6 Evo, Kambio automatike 7-G Tronik, viti 2006 - Foto 4

Përshkrimi

Shitet Mercedes-Benz E class Avantgarde 280cdi V6 i 2006 Evo, Kambio automatike 7-G Tronik, me 150000km originale,Full Opsion, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, te tera sherbimet e bera me letra deri ne Maj 2017.

Opsionet:
Kambio Automatike 7-G Tronik me marsha ne timon me 3 modalitete C (comfort), S (sport), M (manual)
Drita Xenon me larje feneresh,
Klima bi-zona
Sensor drite,sensor shiu, ABS, ESP, ASR, 8 AirBag, etj,
Sallon Lekure Gri shum i paster,
Navigator me hartat e Shqiperis, Ballkan dhe gjith Europa 2015
DVD, MP3, Karikator me 6 CD, Bagazhier per DVD e navigatorit ne bagazh,
AUX, Telefon Nokia Biznes, Bluetooth,
Sensor parkimi para dhe mbrapa,
Disqe 16”, Goma 100% te rejta,
Perde anesore dhe mbrapa,
Pasqyrat me mbyllje,
Tempomat, Limitator Shpejtesie, Limitator sipas gomave, Pilot Automatik,

Nuk ka tag

822 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 66758483c4daa78a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total