Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

39,000 €

shitet dyqani

  • Adresa: unaza e re .. astiri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696161442
  • Postuar: 08/06/2017 15:51
  • Skadon: 13 ditë, 22 orë
DSC05242
DSC05244DSC05240

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, SHITET dhe biznesi “barber shop” .. ndodhet ne nje zone te populluar Per cdo informacion shtese apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Nuk ka tag

79 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 771593955c58391c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total