Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

SHITET DYQANI ne nje zone te populluar afer Kristalit

  • Çmimi/m²: 1250
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga :Tish Daija,pallati ABC,kati i pare prane qendres Kristal kompleksi KIKA
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682620636
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 11/01/2018 12:48

Përshkrimi

Dyqani eshte ne nje zone te populluar afer Kristalit dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme.Dyqani eshte i pajisur me tre qepena dhe dy dhoma te ndara dhe tualet.Dyqani eshte me hipoteke.Qeraja e dyqanit 35000 leke (te reja)

Nuk ka tag

290 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3375a57364c3f43a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total