Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 €

Shitet dyqani 55 m² Tek ¨Misto Mame¨

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Tek ¨Misto Mame¨
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696472939
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 15/10/2017 21:42
10968220_1602247880004375_1890550247_n
10968041_1602247906671039_918677310_n10966700_1602247873337709_2100415771_n10961826_1602247890004374_1975645067_n10958052_1602247896671040_1567877879_n10961643_1602247883337708_922176880_n10958255_1602247870004376_1001588710_n10967862_1602247866671043_1578558006_n10979359_1602247860004377_577432887_n

Përshkrimi

Dyqani eshte 55m2 i perbere prej dy katesh (20m2 pjesa e siperme dhe 35m2 pjesa e poshtme e saj). Eshte ne kushte shume te mira. Ka dokumentacione te rregullta si dhe me hipotek. Mund ta perdorni per shume lloje te ndryshme te biznesit tuaj.

Per kontakte email:eri_zaloshnja@hotmail.com
cel:0696472939

Nuk ka tag

283 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 87759e3b8b1c8b09

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total