Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Shitet Dyqan

  • Adresa: Katund i Ri, Yrshek
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694886102
  • Postuar: 19/11/2017 19:19
  • Skadon: 121 ditë, 11 orë
Auto-Skicë

Përshkrimi

Shitet dyqan me dokumenta te rregullta pronesie. Vendodhja “Katund i Ri-Yrshek” Tirane, perbri gjimnazit”Sadik Stavileci”. Siperfaqe 70m2.
Objekti eshte godine 1 kateshe me çati dhe ka mundesi ndertimi.

Nuk ka tag

162 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1675a11cb1655ec8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total