Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

85,800 €

Shitet dyqan tek rruga “Bardhyl”

  • Çmimi/m²: 2200
  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Rruga "Bardhyl"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, Pranë qendrës
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 88 ditë, 20 orë
rruga bardhyl

Përshkrim

Shitet dyqan tek rruga “Bardhyl”

Shitet dyqan tek rruga “Bardhyl”. Siperfaqja e dyqanit eshte 39 m2. Dyqani eshte perdhe dhe ka dalje ne rrugen kryesore. Ai mund te perdoret per cdo lloj biznesi. Cmimi i dyqanit eshte teper okacional ne krahasim me cmimin e tregut ne ate zone qe eshte mbi 3000 euro/m2. Shitet per vetem 2200 euro/m2.

CMIMI: 2200 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 39 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Rruga “Bardhyl”

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 83 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 61259771be6b54a7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total