Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

120,000 €

Shitet ambient biznesi tek Liqeni i Thate

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: tek Liqeni i Thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 38 ditë, 5 orë
Shitet ambient biznesi tek Liqeni i Thate - Fotografia 1Shitet ambient biznesi tek Liqeni i Thate - Fotografia 2

Përshkrim

Shitet ambient biznesi tek Liqeni i Thate

Shitet ambient biznesi tek Liqeni i Thate. Ambienti ka nje siperfaqje prej 100 m2 brenda dhe 100 m2 jashte. Ai eshte i mobiluar me punime extra. Ambienti eshte i pajisur me certefikate pronesie per 100 m2 brenda por edhe me leje shfrytezimi te 100 m2 jashte ne funksion te lokalit. Cmimi i shitjes eshte teper i arsyeshem, per vetem 120.000 euro.

CMIMI: 120.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 2
Siperfaqja brenda: 100 m2
Siperfaqja jashte: 100 m2
Tipi I Prones: Ambient biznesi
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Liqeni i Thate

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 205 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 68558ee4f92f1001

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total