Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

Shitet dyqan tek Liqeni i Thate ,98 m2 me 2 banjo

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Liqeni i thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698260045
  • Postuar: 19/10/2017 16:12
  • Skadon: 149 ditë, 6 orë
IMG-20160919-WA0015
IMG-20160919-WA0014IMG-20160919-WA0013IMG-20160919-WA0010IMG-20160919-WA0009IMG-20160919-WA0007IMG-20160919-WA0006Copy of IMG-20160919-WA0009

Përshkrimi

Shitet dyqan tek Liqeni i Thate ,98 m2 me 2 banjo dhe mundesi per tu ndare me 2 dyqane te vogla.Dyqani eshte ngritur per bar-caffe dhe ka nje hapsire dhe siperfaqe te shfrytezueshme
Total cmimi 120.000 Euro
Nr tel 0697474206

Nuk ka tag

98 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 50059e889847c5d3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total