Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

71,800 €

Shitet dyqan tek Kompleksi Dinamo

  • Çmimi/m²: 2000
  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: tek Rruga Grigor Heba afer Kompleksit Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 90 ditë, 1 orë
dyqan kompleksi

Përshkrimi

Shitet dyqan tek Kompleksi Dinamo

Shitet dyqan tek Rruga Grigor Heba afer Kompleksit Dinamo. Siperfaqja e ambientit eshte 35.9 m2. Ambienti eshte i pamobiluar. Ai ndodhet ne nje zone shume atraktive dhe me densitet te larte popullsie, gjithashtu dhe me densitet te larte levizjesh. Mund te perdoret per cdo lloj aktivitet tregtare. Shitet per vetem 2000 euro/m2.

CMIMI: 2000 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 1
Siperfaqja: 35.9 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Dinamo

Nuk ka tag

492 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 430590b54b6459de

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total