Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

71,800 €

Shitet dyqan tek Kompleksi Dinamo

  • Çmimi/m²: 2000
  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: tek Rruga Grigor Heba afer Kompleksit Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 9 ditë, 12 orë
dyqan kompleksi

Përshkrim

Shitet dyqan tek Kompleksi Dinamo

Shitet dyqan tek Rruga Grigor Heba afer Kompleksit Dinamo. Siperfaqja e ambientit eshte 35.9 m2. Ambienti eshte i pamobiluar. Ai ndodhet ne nje zone shume atraktive dhe me densitet te larte popullsie, gjithashtu dhe me densitet te larte levizjesh. Mund te perdoret per cdo lloj aktivitet tregtare. Shitet per vetem 2000 euro/m2.

CMIMI: 2000 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 1
Siperfaqja: 35.9 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Dinamo

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 211 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 430590b54b6459de

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total