Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

54,000 €

Shitet dyqan sip. 54 m² dhe 4 m i larte, Perrash, Shkoder

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Perash
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar në: 01/06/2017 17:04
  • Skadon për: Kjo ofertë skadon për
d
fg

Përshkrim

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin.

Shitet ose jepet me qera dyqan ne Perash.Dyqani ka hapesire prej 54 m² dhe 4 m i larte,gjithashtu edhe nje tualet.Eshte i shtruar me pllake dhe me fasade xhami.

Cmimi eshte 1000 €/m² ne rast shitjeje.
Cmimi eshte 25.000 LEK ne rast qeraje.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 2887 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 598571f50586e221

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total