Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

28,000 €

SHITET DYQAN, Rruga “IRFAN TOMINI” TIRANE

  • Sipërfaqja (m²): 0-20
  • Adresa: Tiranë e re, rruga “Irfan Tomini”, pallati i ri “Myzeqeja”, pas shkollës “26 Nëntori”
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693351333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 16/07/2018 16:37
  • Skadon: 180 ditë, 21 orë
1
2345678

Përshkrimi

Shitet dyqan 17m2, 1 ambjent + 1 tualet, me kushte bashkëkohore, aktualisht në punë si Foto Studio.
Me Hipotekë, me kontratë dritash dhe uji. Punime tepër cilësore elektrike e hidraulike. Shitet bosh. Shitet për arsye Emigrimi.
Adresa: Tiranë e re, rruga “Irfan Tomini”, pallati i ri “Myzeqeja”, pas shkollës “26 Nëntori”,.
Çmimi 28.000 euro (I diskutueshëm)

Nuk ka tag

142 herë e lexuar, 6 herë sot

  

Numri i postimit: 3165b33cc8fdec84

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total