Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

28,000 €

SHITET DYQAN, Rruga “IRFAN TOMINI” TIRANE

  • Sipërfaqja (m²): 0-20
  • Adresa: Tiranë e re, rruga “Irfan Tomini”, pallati i ri “Myzeqeja”, pas shkollës “26 Nëntori”
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693351333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 26/07/2018 14:03
  • Skadon: 54 ditë, 6 orë
1
2345678

Përshkrimi

Shitet dyqan 17m2 (vetëm pjesa e brendshme e dyqanit), 1 ambjent + 1 tualet, me kushte bashkëkohore, aktualisht në punë si Foto Studio.
Me Hipotekë, me kontratë dritash dhe uji. Punime tepër cilësore elektrike e hidraulike. Shitet bosh.
Adresa: Tiranë e re, rruga “Irfan Tomini”, pallati i ri “Myzeqeja”, pas shkollës 9-vjeçare “26 Nëntori”,.
Çmimi 28.000 euro (I diskutueshëm)
Shënim: Dera e dyqanit është me Hipotekë (me synim për biznes, pasi n.q.s një shtëpi është përdorur për dyqan dhe në Hipotekë është shtëpi, shumë shpejt këto do të kthehen në origjinë, pra në shtëpi).

Nuk ka tag

404 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3165b33cc8fdec84

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total