Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

58,000 €

Shitet dyqan prane shkolles “Sabaudin Gabrani”

  • Adresa: Rr. Muhamet Gjollesha
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: +355682084206
  • Postuar në: 24/03/2017 12:26
  • Skadon për: 161 ditë, 22 orë
IMG_7241
IMG_7239IMG_7240

Përshkrim

Shitet dyqan prane shkolles “Sabaudin Gabrani”.Dyqani ka nje siperfaqe 43.5 m2,ndodhet ne katin 0 te nje pallati,eshte i rivleresuar dhe ne gjendje shume te mire pune.Me hipoteke.

Cmimi: 58000 euro i negociueshem.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 3782 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 39057cfd831c9461

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total