Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

41,400 €

Shitet dyqan prane Kopshtit zoologjik.

  • Çmimi/m²: 1800
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: Rr. Shyqyri Brari, kopshti zoologjik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 1 ditë, 1 orë
1
23

Përshkrimi

Shitet dyqan prane Kopshtit zoologjik, ne Rr. Shyqyri Brari. Dyqani ka siperfaqe 23 m2, i pajisur me nje tualet dhe fasade xhami te jashtme. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri ne nje zone te populluar dhe ne zhvillim. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. I pajisur me dokumenta. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ110717-04

Shitet dyqan prane Kopshtit zoologjik.

Nuk ka tag

89 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 153596c7f7df10ac

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total