Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

90,000 €

Shitet dyqan Parukeri, pallatet Kika, Komuna e Parisit

  • Adresa: Pallat e reja te kikve perball lulishtesh Komuna e parizit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: cl0692107238
  • Postuar: 27/09/2017 11:45
  • Skadon: 83 ditë, 12 orë
0-02-05-9df4c236d76e68ef2c1da80f8b31c13d6c25daef62bd661ad7153a376ccbf065_full
0-02-05-12b89cfa4c2505165bbda071614bb033846294c69a6641883b9b45be904761a3_full0-02-05-24897084430289572983686e9641a3c7f26731f19b6e791f3dcd0e473c212e89_full0-02-05-d2128d14e0036f3275b124146a7370d2193a8e4a16214596838420b9e1a44bb4_full

Përshkrimi

Shitet nje dyqan parukerie i kompletuar ndodhet ne kate te pare me sip 32 m2 si dhe kate te dyte me shkalle ka fuksionuar parukeri amjenti i katit pare dhe kati i dyte per thonje dhe…
ndodhet ne nje zone me infrastruktur dhe ne rruge
cmimi 90000 eur me dokumenta te rregullta hipotek
Shitet per arsye emigrimi

Per cdo informacion kontaktoni
Agjensi Tana Information

Nuk ka tag

113 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 63859cb73297e526

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total