Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

26,400 €

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit

  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 068 21 21 765
  • Postuar: 16/07/2018 11:01
  • Skadon: 86 ditë, 20 orë
Dyqan yzberisht
dyqan yzb 2dyqa 3

Përshkrimi

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket.
Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita.
I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e energjisë. Vendodhja e dyqanit në Yzberisht është në zonë të populluar.

Çmimi 26 400 euro

Cel. : 068 21 21 765

Nuk ka tag

192 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8385ac6010dd9319

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total