Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

51,480 €

Shitet dyqan ne zonen e Freskut.

  • Çmimi/m²: 1100
  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rr. Muhamed Deliu, Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 20/11/2017 16:40
  • Skadon: 20 ditë, 16 orë
1
245

Përshkrimi

Shitet dyqan ne zonen e Freskut, Rr.”Muhamed Deliu”. Dyqani ka siperfaqe 46.8 m2, eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Ambienti ka funksionuar si lokal por eshte i pershtatshem per sherbime apo veprimtari te ndryshme biznesi. Eshte me dokumenta te rregullta. Shitet bosh. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ030717-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

68 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 26359674cea2f4c7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total