Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,500 €

Shitet dyqan ne Yzberisht.

  • Çmimi/m²: 1500
  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rr. Rexhep Shala, Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 37 ditë, 2 orë
1
2

Përshkrimi

Shitet dyqan me siperfaqe 47 m2 ne zonen e Yzberishtit, Rr. “Rexhep Shala”. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Ka hapesire funksionale dhe te pershtatshme per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Eshte i pajisur me hipoteke. Cmimi i diskutueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ100717-01

Shitet dyqan ne Yzberisht.

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 31259805354e65bd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total