Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,750 €

Shitet dyqan ne Vlore tek Lungomare 90.7 m2

  • Çmimi/m²: 1750
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Lungomare
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0689080363
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 11/01/2018 10:25
  • Skadon: 42 ditë, 2 orë

Përshkrimi

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit shet dyqan ne Vlore tek Lungomare 90.7 m2, ne katin e dyte.
Cmimi i dyqanit eshte 1750 euro/m2
Per informacione te metejshme na kontaktoni ne: office.marekting@pespagroup.com

Nuk ka tag

214 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6859ca5e6684926

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total