Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

23,000 €

Shitet dyqan ne Rr. Sokrat Miho, Astir

  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: rr. Sokrat Miho, Astir
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 3 ditë, 5 orë
1
234

Përshkrimi

Shitet dyqan ne zonen e Astirit, ne Unaze te Re tek Rr. Sokrat Miho. Dyqani ndodhet ne kat te 1-re te nje pallat te ri ne rruge dytesore. Ka siperfaqe 20.2 m2 dhe ne perberje ka 1 tualet. Ambienti mund te perdoret per zyre. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme. Eshte i pajisur me dokumenta. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ120717-01

Shitet dyqan ne Rr. Sokrat Miho, Astir

Nuk ka tag

127 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 969596f584e3a988

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total