Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Shitet dyqan ne Rr. Aleksandri i Madh, Astir

  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rr. Aleksandri i Madh, Astir,
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 37 ditë, 15 orë
1
2345

Përshkrimi

Shitet dyqan ne zonen e Astirit, Rr. “Aleksandri i Madh”. Dyqani ka siperfaqe 48 m2, ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri dhe ka ne perberje 2 ndarje te brendshme dhe 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Me dokumenta. Ka hapesira funksionale qe mund te pershtaten per aktivitete te ndryshme biznesi. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e populluar dhe ne zhvillim. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ240717-02

Shitet dyqan ne Rr. Aleksandri i Madh, Astir

Nuk ka tag

54 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 320597b3e2384541

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total