Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

132,500 €

Shitet dyqan ne qender te Shkodres

  • Çmimi/m²: 2500
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Rruga Daut Borici, te Ura Dervishbeg
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: I rikonstruktuar, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/08/2017 18:39
  • Skadon: 23 ditë, 9 orë
13898162_10153820685868589_2143609179_o
13898538_10153820685958589_423885316_o13902021_10153820686443589_441158540_o

Përshkrimi

Shitet dyqan prej 53m² tek Ura Dervishbeg
Updated 16 hours ago
Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan ne qender te Shkodres me siperfaqe 53m² dhe adrese: Rruga Daut Borici, te Ura Dervishbeg. Dyqani ndodhet ne rruge kryesore, ka nje pozicionim shume te mire dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti.

Karakteristika te dyqanit:
– I shtruar i gjithi me pllaka
– I rikonstruktuar kohet e fundit
– Ma pamje nga rruga kryesore
– Vetrate per reklamim
– Banjo

CMIMI 132.500 € (2500€/m²)

Nuk ka tag

2763 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 65557a5c494af0de

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total