Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000,000 LEK

Shitet Dyqan ne qender te Kucoves, lagja Tafil Skendo 31 M2

  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Tafil Skendo
  • Rrethi: Kuçovë
  • Kontakt: 00355693659966.
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 20/06/2017 21:27
  • Skadon: 32 ditë, 11 orë
Dyqani ne Kucove 2

Përshkrimi

Zona/Rruga : Tafil Skendo

Shesim dyqan ne qender te Kucoves ne lagjen Tafil Skendo
Aktualisht, dyqani eshte dhene me qera per punime mermeri.

Dyqani eshte 31, i pajisur me tualet, kondicioner dhe fasade xhami.

Dyqani shitet 3 000 000 te reja , me mundesi negocimi.

Dyqani ndodhet ne qender te qytetit.

Per informacion , mund te na kontaktoni ne numrin 00355693659944 ose 00355693659966.

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 69659496d6e6a771

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total