Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

61,530 €

Shitet Dyqan ne Q. Studenti

  • Çmimi/m²: 699
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355697237900
  • Specifikimet: Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 37 ditë, 18 orë
jju

Përshkrimi

Qyteti Studenti” eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.

Nuk ka tag

54 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 581599dab598d5c4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total