Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200,000 €

Shitet dyqan ne Kombinat

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rr. Hamdi Cullhaj, Kombinat
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 7 ditë, 11 orë
1
23

Përshkrimi

Shitet dyqan ne Kombinat. Dyqani ka siperfaqe 110 m2, ndodhet ne kat te 1-re. Eshte i pajisur me fasade te jashtme xhami dhe ka nje verande te jashtme te rrethuar me kangjella dhe te mbuluar me tende dielli. Ka te instaluara sistem kamerash. Dyqani funksionon si farmaci dhe mund te shitet bosh ose i kompletuar si biznes. Zona ku ndodhet dhe hapesira funksionale e ben te pershtatshme per te funksionuar ne cdo lloj sherbimi apo aktivitete te ndryshme biznesi. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta. Per informacione te detajuara dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ260617-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7075953b13ff0dbf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total